Σκέφτομαι οικολογικά Λεπτομέρειες Κατηγορία: Εκπαιδευτικά προγράμματα Εμφανίσεις: 3517 Σκέφτομαι οικολογικά Εκπαιδευτικός: Ζερβάκη Μαρία Διαβάστε επίσης: Τρόποι ανάπτυξης των δεξιοτήτων που είναι απαραίτητες για τους σύγχρονους Ευρωπαίους Πολίτες του σήμερα και του αύριο. Διαδικτυακή συνάντηση της Δ΄ τάξης με την Ορθόδοξη Ιεραποστολή Ν. Κορέας. Ευχαριστήρια επιστολή σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ν. Κορέας και Ιαπωνίας Βιώσιμη παραγωγή – βιώσιμη γη. Συμμετοχή του Στ 2 του Πειραματικού Δημ. Σχολ. Σερρών στην εκδήλωση Μαθητών επιχειρείν” από το Επιμελητήριο Σερρών Παγκόσμιες ημέρες δράσης 2024-Global Action Days Συμμετοχή του Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου Σερρών «Κων. Καραμανλής» στη διαδικτυακή διημερίδα διάχυσης καλών πρακτικών και καινοτόμων δράσεων των Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων της Κεντρικής Μακεδονίας ΑνακύκλωσηΟικολογίαΠεριβάλλον < Προηγούμενο Επόμενο > Προσθήκη νέου σχολίου